Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Canon opravuje problémy v novém objektivu EF 40 mm f/2.8 STM pancake

Canon opravuje problémy v novém objektivu EF 40 mm f/2.8 STM pancake

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 23. 8. 2012
Autor: redakce

EF 40 mm f/2.8 STMNedávno ohlášený objektiv EF 40 mm f/2.8 STM pancake má problémy s ostřícím systémem. Chyba nastávala občas v případech, kdy jste nasazovali objektiv na tělo fotoaparátu, ale dokonce i v případech, kdy jste objektiv měli nasazen na fotoaparátu a někde jste na jeho tubus přitlačili. Nejedná se o hardwarovou chybu, ale problém ve firmwaru.

Canon vydal k této chybě opravu, více na stránkách Canonu a opravu zvládnete sami, pokud používáte fotoaparáty Canon 1D X, Canon 5D Mark III nebo EOS 650D. Pokud používáte jiné fotoaparáty s tímto objektivem, musí vám objektiv opravit servis Canonu.

Komentáře

Obrázek uživatele karimal

Už byl v opravě. Nový motorek atd. V Německu. Jinak kresba skvělá, ohnisko pro ty, kteří "chodí na ksicht" trošku krotké. Pořád děláte krok zpátky. Cena/výkon v oslnivém poměru, na procházku báječné sklo. Doporučuji, i když se do budoucna trošku chvěju z té (naštěstí záruční) opravy. Po dvou měsících lehkého citlivého provozu.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.